Щодо форми ліцензії

Звертаємо Вашу увагу, відповідно до пункту 5 частини першої статті 1 Закону № 222 ліцензія – запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб‘єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. Тобто паперової форми ліцензії на сьогодні не існує.

Відповідно до пункту 5 статті 21 Закону № 222 до набрання чинності положенням про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців інформації про ліцензування та видання Кабінетом Міністрів України акта щодо припинення ведення Єдиного ліцензійного реєстру органи ліцензування: продовжують формувати, вести, надавати відомості з власних ліцензійних реєстрів та подавати їх до Єдиного ліцензійного реєстру згідно з порядком формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру.

Інформуємо, Нацкомфінпослуг інформація щодо ліцензування вноситься зокрема до Державного реєстру фінансових установ (далі – Держреєстр) та Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги (далі – Реєстр юридичних осіб).

З інформацією, яка міститься в Держреєстрі можна ознайомитись на сайті Нацкомфінпослуг за посиланням http://www.kis.nfp.gov.ua, а з інформацією Реєстру юридичних осіб - Реєстр осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.